3 топ бездоганного фільму

3 топ бездоганного фільму

навколо плівки

Змінні зображення фільму фактично створюються шляхом фотографування реальних сцен разом із відеокамерою, фотографуванням ілюстрацій чи навіть міні-дизайнів із використанням звичайних методів комп’ютерної анімації, за допомогою CGI, а також комп’ютерної анімації комп’ютерної системи або навіть за допомогою суміші деяких або навіть кожного з цих методів, а також різні інші естетичні впливи.

До впровадження електронного виробництва колекція нерухомих зображень фактично записувалася на хімічно чутливий целулоїд (запас фотофільмів), як правило, за ціною 24 кадрів кожні 2-і. Зображення фактично передаються за допомогою кінопроектора за такою ж ціною, як вони були фактично записані на плівку, разом із Женевським кермом, що гарантує, що кожна структура залишається нерухомою протягом своєї короткої прогнозованої можливості. Поворот затвора викликає стробоскопічні періоди темряви, але глядач не помічає збоїв через комбінацію мерехтіння.

саме тому цей фільм насправді бездоганний

 

1. 50/50 (2011)

Під впливом реальної історії кумедний фіксований 27-річний чоловік дізнався про медичний прогноз його ракових клітин, а також про його успішну боротьбу за перемогу над хворобою. п’ятдесят/п’ятдесят насправді комедійно-драматичний фільм США 2011 року, знятий Джонатаном Лівайном, написаний Віллом Рейзером, а також у головних ролях Джозеф Гордон-Левітт, Сет Роген, Анна Кендрік, Брайс Даллас, Анжеліка Х’юстон і Говард.

На фільм фактично вплинув дуже особистий досвід Райзера, а також ракові клітини, а також знак Рогена Кайл, заснований на самих Рогенах. Насправді його знімали з лютого по березень 2010 року. Насправді 50/50 було запущено 30 вересня 2011 року, а також зібрало 41 тисячу доларів. Він отримав вирішальну похвалу разом із особливими аплодисментами за ефективність Гордона-Левітта, а також за сценарій Райзера.

2. брати (I) (2009)

Під час подорожі в Афганістані вертоліт Сема фактично знищений, а він фактично вважається неживим. Задній будинок, це насправді його загвинчений брат, який з’являється після домогосподарства. Сем виконує виграш, однак разом із великою кількістю додаткового багажу. Насправді «Брати і сестри» — це американський драматизований битвовий фільм 2009 року, створений Джимом Шеріданом, а композитор — Девід Беніофф.

Рімейк датського фільму 2004 року розповідає про капітана Сема Кехілла (зображеного Тобі Магуайром), імовірно загиблого в’язня битви в Афганістані, який справляється з посттравматичним напруженням, одночасно реінтегруючись прямо в культуру, дотримуючись свого старту, який вийшов із рабства.  У фільмі також представлені знаменитості Джейк Джилленхол у ролі брата Кехілла, а також Наталі Портман у ролі його дружини. Кожен фільм отримує мотивацію з легендарної поеми Гомера «Одіссея» фільму.

3. Кривавий діамант (2006)

Рибалка, контрабандист, а також підприємці розповсюджують розум над приналежностями цінного рубіна. Blood stream Ruby — це фактично трилер про політичну боротьбу в США 2006 року, знятий і спродюсований Едвардом Цвіком, а також у головних ролях Леонардо Ді Капріо, Дженніфер Джимон Хонсу та Коннеллі фільму.

Заголовок описує кровотокові рубіни, які насправді є рубінами, видобутими в районах бойових дій, а також пропонованими для фінансування суперечок, а також, таким чином, прибутку воєначальників, а також рубінового бізнесу в усьому світі. У фільмі, зібраному під час публічної битви в Сьєрра-Леоне 1991-2002 років, зображено націю, розірвану на частини через битву між федеральними повстанцями та лоялістами. У ньому також зображено багато жорстокостей тієї битви, повстанці відрізали долоні цивільним особам, щоб відмовити їх усіх від виборів у наближенні політичного голосування фільму.