прогулянка по бушу в Сіднеї

прогулянка по бушу в Сіднеї

про кущові прогулянки

Скалолазіння час від часу включає в себе сліпучий рух, і час від часу нагадується в цій якості. Це чітко натякає на клопітку прогулянку густим лісом, підліском або чагарниками, де позитивний імпульс вимагає відкидання рослинності в сторону. У жахливих випадках засліплення, коли рослинність густа до такої міри, що людська ділянка заблокована, для очищення доріжки використовується тесак.

Австралійський вираз «ходіння кущом» натякає на піші прогулянки як по стежках, так і поза ними. Звичайні вирази для скелелазіння, які використовують новозеландці, – це прогулянки (особливо для короткострокових і тривалих поїздок), прогулянка або ходьба в лісі. Подорожі улюблене слово, яке використовується для зображення багатоденного лазіння в скелястих місцях Індії, Пакистану, Непалу, Північної Америки, Південної Америки, Ірану та хороших країн Східної Африки. Підйом на значну відстань від початку до фінішу також нагадується як подорож, а в деяких місцях як скелелазіння. У Північній Америці багатоденні підйоми, як правило, з розбиттям табору, називають походами.

1. Spit Bridge to Manly

Прогулянка Spit to Manly є зразковою прогулянкою по узбережжю північного моря Сіднея. Він є у кожного помічника та в більшості щоденних розпорядків дня.
Доріжка дуже відповідає і включає, ймовірно, найкращі перспективи на Мідл-Харбор. Припускаючи, що дозволяє час, бічні прогулянки вниз до Grotto Point і до Арабаноо Lookout, безсумнівно, варті роботи.

2. Taronga Zoo to Balmoral Beach

Ознайомившись із перспективами Оперного театру та Харбор-Брідж, ця гідна уваги прогулянка проведе вас уздовж чудових звуків, щоб побачити фортеці Бредліс-Хед та Чаудер-Бей, де відкриваються надзвичайні перспективи.
Є кілька місць, де можна придбати їжу в дорозі, і безліч незвичайних місць, де можна пообідати власноруч.

3. Hermitage Foreshore Track

Починаючи з популістського парку Нільсена у Воклюзі, ця прогулянка дає вам змогу поважати Сіднейську гавань з південного берега. Ви стежите за обмеженим шматком ежевики, що охоплює берегову лінію, щоб відвідати багато відокремлених морських берегів гавані – – ви можете відстежити найулюбленішу ділянку піску, щоб триматися подалі від опудала цієї пізньої весни.

4. Berowra to Cowan via Berowra Waters

260-кілометрова Велика Північна прогулянка від Сіднея до Ньюкасла, що складається з численних унікальних прогулянок, є величезною 15-денною мандрівкою, яка не вирубана в камені. Можливо, це дещо довга, але 12,9-кілометровий відрізок від Бероври до Коуена досліджує віддалену частину Великої Північної прогулянки. Воно проходить по краях і долинах навколо вод Бероври, і на шляху є безліч визначних пам’яток – особливо з оглядового майданчика Наа-Баду (уявленого тут) – і численних фокусів на річку.

5. Blue Gum Walk (Joe’s Mountain Circuit), Hornsby

Одна з найкрасивіших – і приголомшливо диких – прогулянок, ця траса вважається однією з найцінніших таємниць Сіднея. Незважаючи на те, що ви починаєте в передмісті, ви швидко відчуваєте себе на відстані 1 000 000 миль, коли беретеся за Блакитний Гум-Ліс. Прогулянка веде через різні типи лісових масивів і повз кілька величезних дерев Ангофори та величезних водних отворів. По дорозі ви йдете вгору за течією за ряд маленьких фонтанів, щоб перетнути затоку Вайтара. Передмістя, здається, до цього моменту віддалено лише через пару кілометрів.